O nas

20 lat doświadczenia w branży nauczyło nas słuchać klientów, kiedy mówią o swoich potrzebach i problemach, a następnie tworzyć dla nich gotowe rozwiązania. Nowoczesne usługi dla biznesu muszą dawać się spersonalizować, dostosowywać do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Od czasu stworzenia PLUSGPS Q4B Sp. z o.o. Sp. k. nasz zespół opracował wiele innowacyjnych systemów, które po dziś dzień usprawniają działanie firm z branży TSL, a tym samym pozytywnie wpływają na ograniczenie strat, a także generowanie zysków.

PLUSFLEET to projekt, który powstał i rozwija się dla managerów, którzy niejednokrotnie muszą podejmować bardzo trudne decyzje, które mają istotny wpływ na przyszłość firmy. Ułatwiamy procesy decyzyjne, dostarczając nawet najbardziej skomplikowanych raporty, pomagamy weryfikować czas i jakość pracy pracowników, a to tylko nieliczne z usług, które oferujemy. Zaufaj doświadczeniu wielu – ułatwiaj sobie codzienność.

Chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu? Sprawdź dostępne stanowiska i prześlij nam swoją aplikację. Chętnie podejmujemy współpracę z ekspresywnymi profesjonalistami, którzy wraz z nami chcą usprawniać pracę firm z branży TSL.

Personalizujemy oprogramowanie dla Twoich potrzeb

Masz pomysł na innowację lub potrzebujesz nowej funkcjonalności?

Nasza strona używa plików cookie do wymaganego działania strony. Wspiera usługi serwisowe bez zmiany ustawień plików cookie, co oznacza, że powinny one zostać zapisane w pamięci urządzenia. Podajemy więcej informacji w Polityce prywatnościWięcej informacji