Zostań naszym partnerem

Agent ds. Sprzedaży

W sprzedaży czujesz się jak ryba w wodzie? Zostań naszym partnerem biznesowym i rozwijaj swoje umiejętności w branży TSL. Umów się z nami na spotkanie, abyśmy mogli porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. Na tym stanowisku zdobędziesz doświadczenie w pracy z dużymi firmami spedycyjnymi, logistycznymi i transportowymi. Zgłębisz wiedzę o sposobie działania naszych systemów, a Twoim zadaniem będzie sprawne ustalenie potrzeb klienta i zaproponowanie mu rozwiązania, które jesteśmy w stanie mu dostarczyć.

Technik montażu

Lubisz techniczne zadania? Spędzanie czasu w otoczeniu nowych technologii to dla Ciebie przyjemność? To stanowisko może być Twoim wymarzonym! Jeżeli uważasz, że jesteś dobrym fachowcem, interesujesz się branżą TSL i chcesz zarabiać, robiąc to, co lubisz, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści potwierdzą, że jesteś odpowiednią osobą do tej pracy i wdrożą Cię w techniczne kwestie. Będziesz się uczyć od najlepszych, pracując przy montażu naszych systemów w największych przedsiębiorstwach w branży TSL!

Inne formy współpracy

Masz wiele ciekawych pomysłów na wsparcie naszej firmy? Jesteś nastawiony entuzjastycznie do wprowadzania innowacji i pracy nad nowymi funkcjami dla naszego systemu? Lubimy odważnych ludzi, zwłaszcza kiedy razem z energią wnoszą do naszej firmy nietypowe pomysły i ciekawe rozwiązania. Nie znalazłeś dla siebie stanowiska wśród wymienionych, ale jesteś pewny, że z Twoją pomocą PLUSFLEET może stać się jeszcze lepszym narzędziem? Skontaktuj się z nami. Chętnie rozważamy nowe pomysły. Zastanowimy się, jak wykorzystać Twoją kreatywność w naszych szeregach.

Zarabiaj za polecenie

Chcesz czerpać dodatkowe profity ze współpracy z PLUSFLEET? Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy program, który może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu. Dowiesz się jakie korzyści możesz czerpać dla swojej firmy.

Przedstaw się

Napisz, jakim rodzajem współpracy jesteś zainteresowany.

Klikając Wyślij akceptujesz nasząPolitykę Prywatności.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

Nasza strona używa plików cookie do wymaganego działania strony. Wspiera usługi serwisowe bez zmiany ustawień plików cookie, co oznacza, że powinny one zostać zapisane w pamięci urządzenia. Podajemy więcej informacji w Polityce prywatnościWięcej informacji